Leden 2008Helloween-Videoklip Future World

9. ledna 2008 v 15:17 | FantomasHelloween-Videoklip If I Could Fly

9. ledna 2008 v 15:13 | Fantomas

Helloween-Videoklip Mrs. God

9. ledna 2008 v 15:12 | Fantomas

Helloween+Gamma Ray-I Want Out

9. ledna 2008 v 15:11 | Fantomas

Helloween-Videoklip Forever And One

9. ledna 2008 v 15:10 | Fantomas

Helloween-Videoklip Power

9. ledna 2008 v 15:09 | Fantomas

Helloween-Videoklip I Want Out

9. ledna 2008 v 15:08 | Fantomas
Prosím klikněte na tenhle banner. Fakt vás to nic stát nebude a podpoříte tím tento blog!
Aukro.cz


Helloween-Fotky

9. ledna 2008 v 15:02 | Fantomas

Helloween-Historie

9. ledna 2008 v 14:43 | Fantomas
Všechno to počalo v jedné malé zapadlé zkušebně v Hamburku,kde se spolu sešli kytaristé Kai Hensen a Piet Sielck, kteří působili v kapele Gentry. Nejdříve se jmenovali Second Hell a následně Iron Fist. V tomto rozjezdovém období doplnil skupinu bubeník Ingo Schwichtenberg a basák Markus Grosskopf. V roce 1982 nečekaně opustil kapelu Piet Sielck a tím skupina ztratila zkušebnu. Nějaký ten pátek uběhl a skupina opět získala zkušebnu a Kai Hensen přivábil do své sestavy i Michaela Weikatha z Powerfoll. Naposledy kapela změnila název na staré známé Helloween.
Helloween se v letech 1984 podíleli 2 skladbami na projektu Death Metal Sampler,který vydávalo Noise Records,s ním pak sepsali smlouvu. Následně nato vyšla jejich první nahrávka-Mini LP Helloween. V roce 1986 chlapci vypustili desku Walls Of Jericho,kde předvedli světu svůj nový styl-pověstný speed/metal (do této doby speed/metal neexistoval a Helloween jsou považováni za zakladatele speed/metalu) Tímto albem se Helloween dostali mezi největší naděje evropské hudební scény. Aby toho nebylo dost, tak skupina získala nového člena-mladého a talentovaného zpěváka Michaela Kiskeho.
V roce1987 začíná jejich nejslavnější období -v těchto letech se Helloween stali snad nejoblíbenější a nejposlouchanější kapelou v Evropě!! Proto vydávají své další album Keeper Of The Seven Keys part 1,které si našlo další fanoušky a taky si vydobylo přední umístění v hitparádách. V brzké době potom vydali desku Keeper Of The Seven Keys part 2, které bylo taktéž velice žádané. Tyto 2 alba jsou považovány za nejlepší výtvory Helloween.
Po těchto úspěšných obdobích následovalo velkolepé turné (1988),V průběhu turné se stala nemilá věc- Kai Hensen,tento bravurní kytarista a vůdce skupiny odešel… Proto skupina rychle našla kytaristu Rolanda Grapowa, který Hensenovi nesahal ani po kotníky . Místo vůdce přebral Michael Weikath,ten však nebyl zrovna schopný. O rok později sice vydávají live album Live in The UK, ale to je tak všechno na co se zmohli. Proto tady končí slavná éra Helloween.
V letech 1990-1993 má kapela vůbec nejhorší období v historii a proto není divu,že kapelu opouští bubeník Ingo Schwichtenberg a zpěvák Michael Kiske.Ještě než odešli společně vydali alba Pink Bubbles Go Ape a Chameleon,ty však skončila naprostým skandálem. V této době ztrácí skupina velkou část svých fanoušků.
V roce 1994 polorozpadlá skupina začíná hledat nové členy. Každý byl udiven nad tím,že se získali vynikajícího zpěváka Andiho Derise z Pink Cream 69 a bubeníka též výborných kvalit Uliho Kushe z Gamma Ray. V době,kdy Helloween už snad každý zavrhl chytá skupina v novém složení druhý dech a to albem Master Of The Rings,ve kterém nám chlapci opět představují svoji původní tvrdost a rychlost. Podobnou cestou se ubírá o něco tvrdší a intenzivnější album The Time Of The Oath. Tyto dvě desky ukázali,že Helloween chtějí být opět tak žádaní, jako tomu bylo v 80. letech. Ajen to potvrzují vydáním 2CD High Live.
V roce 1998 vychází další vynikající album Better Than Raw , následně doplněné turné. V roce 1999 oslavili 15 let od svého založení a jako dárek nadělili posluchačům album Metal Jukebox,které obsahuje překopávky od známých skupin (např. od Abby,Beatles,Scorpions…).
V roce 2000 přichází kapela s novým albem The Dark Ride ,kde chlapci vsadili na zvuk podladěných kytar. Toto album je tvrdšího rázu, jak bývá u Helloweenů zvykem ,ale přesto se toto album moc neuchytlo. Později řekli své sbohem Uli Kush a Roland Grapow. V roce 2002 konečně skupina našla nástupce-bubeníka Marka Crosse z Metallium a kytaristu Saschu Gerstnera z Freedom Call. O rok později,kdy se nahrává další deska onemocněl mononukleózou Mark Cross. Z tohoto důvodu ho dočasně zastoupil Mickey Dee z Motorhead a dále skupině vypomohl Mark Stefan, který je nyní právoplatným členem.
A konečně v roce 2003 Helloween vypustili album Rabbit Don't Come Easy. V tomto albu je odlišný zvuk kytar a není již tak tvrdé, jako ty předcházející...V roce 2005 vydali dalšího nástupce Keeper of seven keys - the Legacy a připravují další v pořadí již čtvrté album Keeper ,které by mělo vyjít 31 srpna roku 2007.

Vytvořete si co chcete

4. ledna 2008 v 15:35 | Fantomas
Na TÉTO stránce si toho můžete vytvořit opravdu hodně.

Vytvořte si nápisy

4. ledna 2008 v 15:21 | Fantomas
Různé nápisy si vytvoříte TADY .